Zamówienie na paletę

Pytania


Odpowiedzi


 1. Co to jest zamówienie na paletę?

  Nowe zamówienie na części/produkty, które wymagają importu z USA.

 2. Dla kogo jest zamówienie na paletę?

  Dla wszystkich, którzy potrzebują sprowadzić coś z USA a nie wiedzą jak i potrzebują pomocy.

 3. Co mogę zamówić?

  Wszystko co kwalifikuje się jako normalne przedmioty w kategorii części samochodowe (np. felgi, zawieszenia, oświetlenie, tłoki, korby, pierścienie, miski oleju, filtry wszelkiego rodzaju, kolektory ssące i wydechowe, układy wydechowe, tłumiki, elementy karoserii takie jak: dokładki, zderzaki, progi itp.).

 4. Kiedy mogę złożyć zamówienie?

  Zamówienie otwieram 9 lipca 2021 i zamykam 31 lipca 2021. Jest to ostatni dzień w którym przyjmuje zamówienia, robię wyceny itd. Po tym terminie nie gwarantuje, że towar załapie się na obecny transport. Cała dostawa powinna pojawić się w Polsce przełom wrzesień/październik 2021 - termin orientacyjny. Ze względu na różną dostępność produktów w USA, backordery, części robione pod indywidualne zamówienie i braki u dostawców czas realizacji może ulec zmianie.

 5. Ile to kosztuje?

  Prowizja jest liczona od wagi, wielkości i delikatności przedmiotu. Inną będzie dla gałki zmiany biegów oraz inna dla kompletu felg czy szyby samochodowej. W celu określenia dokładnych kosztów proszę o kontakt i informacje co to za części (najlepiej link do ebay’a, sklepu internetowego etc.)

 6. Płatność

  100% z góry.

 7. Gwarancja i bezpieczeństwo

  Osobiście ręczę swoją głową za cały transport, części i powodzenie operacji, z mojej pomocy skorzystało już kilkaset osób i teraz są szczęśliwymi posiadaczami wyjątkowych i trudno dostępnych części ;-)

 8. Podsumowanie

  Potrzebujesz coś z USA?
  Chcesz mieć pewność i gwarancje, że to otrzymasz?
  Potrzebujesz pomocy i załatwienia wszystkiego w przyjaznej i rzeczowej atmosferze?

  Napisz do mnie na: [email protected]