O Nas

Jarusnet

Nazywam sie Jarek Grabowski i chciałbym Wam opowiedzieć swoją historię. Moja przygoda z motoryzacja zaczęła się w wieku 16 lat, kiedy jako nastolatek jeździłem z ojcem we wszelkie "trasy", w których tylko mogłem uczestniczyć. Ponieważ ojciec był instruktorem 'udawałem' kursanta i mogłem siedzieć za kółkiem. Sprawiało mi to wielką frajdę i od tamtego momentu wiedziałem, że motoryzacja będzie stanowić istotny element mojego życia. Pierwszy samochód "odziedziczyłem" i był to Fiat 126BIS, którym jeździłem z lepszym i gorszym skutkiem dwa lata. Kiedy przyszedł czas na zmiany i fundusze pozwoliły na zakup nowego samochodu, kupiłem w 2006r pierwszą Hondę! Był to Civic EG5 D16Z6, który mimo iż był daleki od ideału sprawiał mi bardzo wiele radości i do dziś wspominam go z dużym uśmiechem na twarzy. Potem historia potoczyła się bardzo szybko. Szukałem czegoś mocniejszego i kupiłem Prelude 5gen z H22 z której uczyniłem ciekawy projekt i która posiadałem prawie 6 lat. W 2013 roku zostałem szczęśliwym posiadaczem Hondy S2000, którą sprzedałem w 2014. Obecnie (od czerwca 2016) w garażu jako weekendowy samochód dla przyjemności, zawsze czeka Toyota MR2 3gen , która czeka na wszystkie potrzebne części aby wrzucić pod maskę K24+. Projekt cały czas w fazie rozwoju!

W społeczności jestem bardziej znany jako "Jarusnet" od wielu, wielu lat. Jako sprzedawca, jako uczestnik, jako osoba do której można zgłosić się pogadać, zgłosić po pomoc czy coś zakupić. Przez te wszystkie lata dokładałem i nadal dokładam wszelkich starań aby cały czas rozwijać się, służyć Wam pomocą oraz doradztwem w doborze i zakupie części.

Z tego uczestnictwa, kontaktu z Wami, relacjami, które nawiązałem niejednokrotnie już ładnych parę lat temu, jestem niezwykle dumny. Świadcząc usługi dla całej społeczności czuję sie jak w rodzinie i swoją pracę traktuję jako miła część dnia, jako coś do czego zostałem stworzony i coś co Wy potraficie docenić. Zdarzają się wielkie wzloty oraz małe upadki, kłopotki, problemy oraz okazje, niesamowite historie i duże dawki szczęścia a Wy jesteście częścią tego świata, której dane jest to obserwować i w tym uczestniczyć.

Jeśli szukacie dobrej oferty, ciekawych części, miłej i fachowej obsługi, chcecie dać zarobić "swojemu", który doceni to, że macie mnóstwo samozaparcia aby realizować własną wizję pojazdu, który będzie dumny z tego, że może Wam pomóc, DOBRZE trafiliście!

Zapraszam i zapraszam!
Jarusnet